ATS - International 9900i

Do hry American Truck Simulator přichází tahač International® 9900i

23. 3. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Jedná se opět o bezplatnou aktualizaci pro všechny majitele hry American Truck Simulator (ATS). Oznámení doprovází také trailer.

International® 9900i se zařadí po bok modelů International LoneStar a LT, které do American Truck Simulatoru vyšly v minulých letech. Jedná se tak už o třetí licencovaný tahač této společnosti a celkově o jedenáctý v rámci ATS. Jak už to tak bývá, k dispozici bude několik variant. Představit si můžeme například variantu Cummins ISX, jež nám nabídne dostatek výkonu pro převoz těch nejtěžších nákladů s velkou úsporou paliva. O vaše pohodlí za volantem se postará ikonický interiér Eagle, extra široká postel pro kvalitní odpočinek a také snadno čitelné ukazatele a tlačítka.

Zdroj: SCS Software

Už se nemůžeme dočkat, až si s novým tahačem International® 9900i projedeme například nadcházející Texas, který do American Truck Simulatoru (ATS) vyjde snad brzy.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.