Detroit Become Human - náhled

Detroit: Become Human prodal celkově již osm milionů kopií

20. 1. 2023
Zdroj náhledu: Quantic Dream

Vývojáři z Quantic Dream oznámili, že jejich poslední titul pod názvem Detroit: Become Human prodal celkově již osm milionů kopií.

Podle dostupných informací si PC verze připsala celkem 2,5 milionu prodaných kusů. Zbytek, tedy nějakých 5,5 milionu, patří platformě Playstation. Jen dodejme, že Detroit: Become Human vyšel v roce 2018 jako exkluzivita pro Playstation 4. Hra si tehdy odnášela kladná hodnocení, a to jak od herních kritiků, tak i samotných hráčů. Posléze, o rok později, vyšel také na počítače, konkrétně jako roční exkluzivita na Epic Games Store. Poté titul zavítal i na nejrozšířenější herní platformu Steam. Co se týče uživatelských recenzí, těch na Steamu získal již přes 63 000, přičemž 93 % z nich je kladných.

Spolu s Detroit: Become Human vyšly na počítače i další hry od studia Quantic Dream. Konkrétně se jedná o Heavy Rain z roku 2010 a Beyond: Two Souls z roku 2013.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.