Resident Evil – Shadows of Rose

DLC Shadows of Rose pro Resident Evil Village má být obtížnější než základní hra

17. 6. 2022
Zdroj náhledu: @BIO_OFFICIAL/ twitter

Resident Evil je velmi populární a vysoce ceněná série. Není tedy divu, že ihned po oznámení výstavy Capcomu čekalo mnoho hráčů na informace o chystaném remaku RE4. Krátce po oznámení Gold Edition pro Resident Evil Village bylo odhaleno první DLC Shadows of Rose. Toto dobrodružství se odehrává po událostech základní hry a sleduje příběh Rose Wintersové, dcery Ethana Winterse.

I když Shadows of Rose nabízí nové příběhové možnosti, má být rozhodně mnohem obtížnější než původní hra.Uživatel twitteru AestheticGamer napsal, že podle oficiální stránky hry na twitteru bude mít DLC Shadows of Rose mnohem vyšší obtížnost než základní titul. Je to proto, že zásoby munice, léčiv a dalších užitečných předmětů budou omezenější.

Mnoho hráčů spekulovalo o tom, jakým směrem se bude příběh Shadows of Rose ubírat poté, co Ethan Winters ukončil svou účast jako hratelná postava. Důležitým faktorem je skutečnost, že o postavě Rose toho není mnoho známo. Po dokončení hry Resident Evil Village se dozvídáme, že Rose dospěla a Chris Redfield ji naučil efektivněji využívat její schopnosti. O postavě Rose toho však zatím mnoho prozrazeno nebylo, což se po vydání Stínů růže jistě změní. Resident Evil Village Gold Edition vyjde 28. října 2022 pro PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One a Xbox Series X/S.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.