Steelrising – kop

Steelrising v srpnu chystá uzavřenou betu

17. 6. 2022
Zdroj náhledu: Spiders

Vývojáři ze studia Spiders si pro svůj nadcházející titul Steelrising přichystali uzavřenou betu, kterou ovšem získají pouze ti, co si hru zakoupí ještě před oficiálním vydáním 8. září 2022. Beta je přitom naplánovaná na 25. srpna. Kromě tohoto dřívějšího přístupu na vás společně s předobjednávkou čekají kosmetické doplňky v podobě balíčku Marie Antoinetty pro hlavní postavu Aegis. To ovšem není vše, Horste. Na výběr jsou hned dvě edice, Standard a Bastille Edition, obsahující navíc exkluzivní zbraň „The Discus Chain“ a DLC „The Secrets of Cagliostro“, které je naplánováno na začátek listopadu tohoto roku.

Steelrising hráče zavede do alternativní historie v době, kdy se Paříž roku 1789 zmítá v nepokojích a chaosu Velké francouzské revoluce. Ludvíkovi XVI. je v tomto příběhu přezdíváno jako „hodinářský král“, jenž velí početné armádě robotických bojovníků a s jejich pomocí násilně potlačuje nepokoje. Aegis je hlavní mechanickou hrdinkou této revoluce, jež kdysi sloužila jako tanečnice na královském dvoře, ale nyní se stala osobním strážcem právě královny Marie Antoinetty. Tím, že je Aegis dokonalým strojem původně sestrojeným k tanci, má pozoruhodné pohybové schopnosti, což oceníte zejména při soubojích. Hráči si svou robotku budou moct taktéž různě přizpůsobit, ať už z hlediska vzhledu, tak i z té hratelné stránky.

Steelrising vychází už 8. září na PC, PS5 a Xbox Series X/S.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.