The Riftbreaker intro

DLC The Riftbreaker: Metal Terror je skoro tu!

17. 7. 2022
 

Komunitou velmi oblíbený titul The Riftbreaker, který slavil velký úspěch v počtu prodejů napříč herními platformami, přináší nové DLC. Jak jsme vás již informovali, hra vás zavede do daleké budoucnosti, kde lidstvu postupně docházejí potřebné zdroje. Jedinou nadějí na záchranu civilizace je důsledná kolonizace vhodných planet s cílem vytvořit meziplanetární portály. Tyto portály jsou schopny transportovat suroviny zpět na Zemi a následně i prohloubit kolonizaci jiných světů..

The Riftbreaker fighti

Co přináší rozšíření Metal Terror World do The Riftbreaker?

Příběhová část tohoto rozšíření je integrována do hlavní kampaně ze základního vydání hry The Riftbreaker. Nová větev a obsah rozšíření se odemknou při postupu hrou. Pokud jste již dříve dokončili příběhovou kampaň The Riftbreaker, můžete pokračovat v dobrodružství tam, kde jste skončili. Dodatečná část příběhu se odemkne okamžitě a poskytne vám možnost prozkoumat novou část světa.

„Přišli jsme na tento svět, abychom ho získali pro svůj druh. Nebyli jsme však první, kdo tak učinil. The Riftbreaker: Metal Terror vám umožní prozkoumat dosud neznámé oblasti Galatea 37, které byly před tisíci lety svědky kataklyzmatických událostí. Toto rozšíření světa přináší nové herní mechaniky a desítky nových předmětů a technologií. Využijte je ve svůj prospěch, abyste přežili proti dávné hrozbě. Metal Terror je první rozšíření pro hru The Riftbreaker, které představuje zcela novou část příběhové kampaně odehrávající se v dosud neprozkoumaném biomu. Během Ashleyiny mise se odehraje jedinečná astronomická událost. Její následky odhalí, že Galatea 37 celou dobu skrývala temné tajemství. Hnáni svou vědeckou zvědavostí prozkoumejte dosud skrytá zákoutí planety. Prozkoumejte nový ekosystém. Najděte užitečné zdroje a přizpůsobte svou technologii jejich využití. Postavte se novým nepřátelům, přirozeným i nepřirozeným.“ – EXOR Studios

DLC The Riftbreaker: Metal Terror vyjde již v pondělí 18. července 2022.

Tagy:

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.