DNF Duel – logo

DNF Duel oznamuje otevřenou betu

29. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Pro nejnovější soubojovou akci DNF Duel od společností Arc System Works a Eighting byl vydán nový trailer, který představuje bojový styl Ghost Blade, ovšem tentokrát s oznámením nové betaverze na konci.

Uživatelé PlayStation 5 a PlayStation 4 mohou DNF Duel hrát od 19:00 1. dubna do 7:00 4. dubna. Není potvrzeno, kolik hratelných postav bude k dispozici, ale všechny postavy jsou v traileru přítomny, podobně jako při předchozím oznámení bety, což mě vede k domněnce, že všech těchto jedenáct postav bude o víkendu hratelných. Bohužel majitelé PC zařízení mají prozatím pech – pro tuto platformu ještě nebyla oznámena žádná zkušební doba.

Zdroj: Twitter DNF Duel

Předcházející otevřená betaverze umožnila hráčům soupeřit prostřednictvím online lobby a testovat reverzní síťový kód hry a tehdy dostupných deset postav. O tom, zda budou v této betaverzi k dispozici i další režimy, jako je například trénink nebo offline multiplayer, není nic známo.DNF Duel vyjde 28. června pro systémy PS5, PS4 a PC.

Zdroj: gameinformer.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.