Contraband Police - Běžná kontrola

Do Contraband Police přichází Endless Mode

10. 10. 2023
 

Když jsem pár měsíců nazpátek recenzoval hru Contraband Police, jako jeden z jejích nedostatků jsem zmínil i nedostatek herních módů. V nejnovější aktualizaci vývojáři ze studia Crazy Rock ukázali podobným řečem konečnou. Delší dobu očekávaná aktualizace konečně přináší všem soudruhům z Acaristanu možnost kontrolovat hranici do nekonečna a ještě dál. Vedle klasické kampaně se tak v menu hry objevil také nekonečný mód s názvem Inspector Mode. Jsem rád, že vývojáři na úspěšné hře stále pracují a doufám, že v podobném duchu bude Contraband Police pokračovat i nadále. V novém módě už nenalezneme vynucené zásahy a bude nám dopřána všeobecně větší volnost. 

S módem přichází i nová herní postava – Nikola Roznikov, tedy někdo, kdo na v časové ose předchází hlavní příběhové postavě. Nikola a jeho režim Inspector přináší i několik dalších změn:

  • Neomezený herní čas.
  • Nové budovatelské možnosti.
  • Desetistupňová kariéra policisty.
  • Nové dokumenty pro inspekci.
  • Více než 20 nových vstupních předpisů.
  • Zatykače na základě fotografií.
  • Předělaná mapa s možností rychlého cestování. 
  • Nové mise.
  • Dvě nová policejní auta.
  • 25 nových achievementů.

Vývojáři děkují všem za jejich pomoc a podporu a doufají, že s komunitou budou spolupracovat i nadále. Práci vývojářů Rock Games oceňují nejen hráči v kladných recenzích, ale i konference herního průmyslu. Výsledkem jejich práce je tak nominace na Central & Eastern European Game Awards v kategorii Design v Poznani. Jako hráče, kterého Contraband Police silně chytlo, jsem nesmírně rád, že došlo k velkému zásahu do hry v pozitivním slova duchu. Milé potěšení představuje taky forma rozšíření, tedy způsobem velké aktualizace, a ne ve formě placeného DLC. V mých očích tak hra v porovnání s posledním hodnocením stoupá ještě na vyšší stupínek. Mně tedy nezbývá nic jiného nezbývá než nasednout do Varilly a dojet na hranici Acaristanu.

Nashledanou, soudruzi, a sláva Acaristanu!

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.