Do GTA: Online se nejspíše blíží velká aktualizace

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
S vydáním next-gen verze Grand Theft Auto 5 se zdá, že se do hry a jejího online režimu zapojí ještě více lidí. Společnost Rockstar vždy poskytovala hráčům bezplatné aktualizace obsahu, aby udržovala Grand Theft Auto Online zajímavé i v době, kdy se blíží jeho deváté výročí. Někdy tyto aktualizace přinášejí nové herní režimy nebo nové mise, které je nutné ve světě splnit, jako například aktualizace Heists a nejnovější rozšíření Contracts.
S příchodem GTA 6 někteří fanoušci spekulují, že Rockstar možná omezí aktualizace pro online režim. Podle nedávného úniku informací je však nový obsah pro Grand Theft Auto Online na cestě. Na twitteru se objevila zpráva, že v příštích zhruba dvou týdnech se do Grand Theft Auto Online „pro změnu“ chystá něco nového. Ačkoliv zpráva neposkytla žádné skutečné podrobnosti o tom, co mohou fanoušci v nadcházejících týdnech očekávat, na internetu se objevilo mnoho spekulací.

Vzhledem k tomu, že se díky rozšíření Contracts podařilo do Grand Theft Auto Online nejen vrátit Franklina, ale také získat cameo Dr. Dre, zdá se, že hra může fanouškům nabídnout téměř vše, co si přejí. Někteří mají ambiciózní dohady o tom, co by Rockstar mohl zahrnout, a domnívají se, že by mohlo jít o rozšíření mapy pro Grand Theft Auto Online. Jiní jsou z údajné aktualizace méně nadšení, protože se domnívají, že by mohla odstranit režim Skirmish a další zábavné funkce.

Některé komentáře na twitteru se zdály být ještě odvážnější než změna designu mapy. Jeden z fanoušků navrhl, že by Grand Theft Auto Online mohlo využít Deluxo – což je auto založené na DeLoreanu z Návratu do budoucnosti – a umožnit hráčům cestovat zpět v čase, třeba do doby Red Dead Redemption.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn