Square Enix odhaluje oficiální videoklip k písni Flow

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Square Enix

Rozšíření pro Final Fantasy XIV s názvem Endwalker vyšlo před necelým půlrokem a čísla jasně hovoří za vše. Hráčská komunita se od té doby zdvojnásobila a nezdá se, že by se nepřetržitý příval nových fanoušků měl zpomalovat či zastavovat. I když Endwalker zažíval menší problémy, kvůli kterým bylo původní datum vydání odsunuto o dva týdny, může se přesto chlubit nezapomenutelně silným příběhem, který je považován za jeden z nejlepších z celého univerza.

Jednu z ikonických písní nazpívala dokonce zpěvačka Sia (Fly Me To the Moon), ale hráčům se do paměti zaryl hlavní soundtrack Flow. Stejně jako jiné písně Final Fantasy, i Flow zanechala v srdcích všech fanoušků hlubokou vzpomínku. Square Enix na tuto počest jako své díky tolik početné komunitě odhalil oficiální videoklip této písně. Video doprovázejí ty nejvíce stěžejní události Endwalkera a končí dojemným zobrazením padlých bojovníků Warrior of Light.

Hodilo by se také podotknout, že také Final Fantasy XV zažívá velkých úspěchů. Kopií hry se celosvětově prodalo již přes deset milionů na všech platformách. Fanoušci nyní netrpělivě očekávají trailer na Final Fantasy XVI, který je dle slov vývojářů již připravený k tomu, aby se ukázal světu. Uvidíme, kam až se tato rozsáhlá série v budoucnu posune.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn