THE KING OF FIGHTERS XV – úvodka

Do King of Fighters se vrací ikonická postava

23. 3. 2022
Zdroj náhledu: SNK Corporation

King of Fighters se proslavil nejen svými krásnými a vnadnými slečnami, ale také drsnými bossy, kteří se snaží hráče přepadnout na konci arkádového režimu – a SNK vrací jednoho z nejvýraznějších bossů série. Od 14. dubna se Omega Rugal objeví v The King of Fighters XV jako bezplatné DLC dostupné všem majitelům hry. Rugal je rychlý, nemilosrdný a neváhá nechat bezbranné postavy viset na vlásku bez několika pixelů života.

S Omega Rugalem přichází i Boss Challenge, nový režim, jehož cílem je otestovat schopnosti hráčů proti vylepšené verzi Rugala. Omega Rugal si tentokrát oblékne nový luxusní kabát s ramenními chrániči a obrněnými rukavicemi, které může použít jakýkoliv hráč dostatečně silný na to, aby tuto retro hrozbu zničil.

Zdroj: gameinformer.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.