Do League of Legends přichází halloweenské skiny

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Riot Games
Skiny s názvem Fright Night, které vypadají jako z filmu Tima Burtona, si berou inspiraci z filmů, jako je The Nightmare Before Christmas nebo Beetlejuice. Vyjdou na oslavu strašidelné noci.

Tentokrát dostanou nové skiny šampioni Annie, Draven, Nautilus, Renata Glasc, Trundle a Urgot. Většina z těchto skinů je hororově laděná a některé z nich jdou zase do burtonovského stylu. Annie vypadá jako Wednesday Addamsová, nejmladší dcera z rodiny Addamsových, společně s jejím ochráncem Tibbersem. Draven je laděn spíše do hororového stylu a nápadně se podobá vrahu Jasonovi z hororu Pátek třináctého. Supporti Renata Glasc a Nautilus jsou spolu vyzobrazeni na jednom splash artu a vypadají jako Morticia a Gomez ze stejné rodiny Addamsů, jako je Annie, kterou lze vidět v pozadí. Trundlova podoba je kombinací vlkodlaka se sekerníkem a nakonec Urgot nabyl podobu jako Oogie Boogie z filmu The Nightmare Before Christmas.

Představené skiny se těší pozitivním ohlasům. Fanoušci označují skiny, „jako kdyby byly z jiné hry“, v dobrém slova smyslu. Skiny jsou už dostupné na PBE a vydány budou společně s patchem 12.18. Unikátní jsou svým čerpáním inspirace v popkulturních odkazech, což se moc často nestává.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn