AFK Arena – Zaklínač crossover

Zaklínač přichází do mobilní hry AFK Arena

9. 9. 2022
Zdroj náhledu: @AFK_Arena

Mobilní hry přijdou vhod zejména ve chvílích, kdy trpělivě vyčkáváme na příjezd autobusu, stojíme nekonečnou frontu v obchodě, kralujeme v kulaté místnosti, kam i královna musí chodit pěšky, nebo jednoduše potřebujeme zabít trochu toho volného času. Většina mobilních her v mém zařízení nevydrží příliš dlouho a po pár dnech se mi omrzí. To ovšem není případ titulu s názvem AFK Arena, který se mě stále úspěšně drží už přes dva roky. Jak je to možné? Autoři do něj nepřetržitě přidávají nový obsah, speciální akce, odměny, a kromě toho také nové postavy. Mezi těmi se objevuje například Ainz Ooal Gown, Johanka z Arku či král Artuš a mnoho dalších. Tentokrát srdce mnohých začne jásat, AFK Arena představuje svůj nejnovější crossover. Geralt z Rivie a Yennefer z Vengerbergu již brzy rozšíří řady bojovníků.

Nový teaser hned v úvodních vteřinách díky ikonické hudbě prozrazuje, že na scénu přichází Zaklínač! Reakce fanoušků jsou velkolepé. Někteří se dokonce zmiňují, že se právě kvůli této spolupráci ke hře vrátí. Prozatím bohužel nemáme další informace, kromě krátkého traileru. Pokud budou tyto dvě nové postavy do hry přidány stejným způsobem jako při předchozích crossoverech, budou k dostání po omezenou dobu buď za reálné peníze, či za nasbírané suroviny.

U Yennefer je prakticky jisté, že její třída bude mág, Geralt by se mohl v AFK Areně prezentovat buď jako tank, nebo jako válečník.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.