Metal Gear Solid – Shadow Moses

Do prodeje míří kolínská Metal Gear Solid

25. 10. 2023
Zdroj náhledu: Konami

Každý oslavuje vydání dlouho očekávané hry trochu jinak. Zatímco většina z nás radostně jásá a odsouvá osobní život na druhou kolej, včetně ignorace okolí a neodpovídání na zprávy ani hovory, japonská společnost Konami na to jde trochu jinak. K příležitosti včerejšího vydání Metal Gear Solid: Master Collection Volume 1 byla oznámena spolupráce s firmou Numskull, která vyrábí nejrůznější herní sběratelské předměty včetně oblečení a doplňků. Pokud očekáváte figurku, stylové ponožky či jiný kousek do vašeho šatníku, budete zklamaní. Výsledkem spolupráce těchto dvou značek není nic jiného než voda po holení s vůní připomínající Shadow Moses Island.

Čtete správně, Shadow Moses je unisex kolínská inspirovaná ikonickým herním místem obohacená o aromatické nádechy myrhy, jedlového balzámu a pačuli s podtóny dubového mechu, cedrového dřeva a ambry.

„Tato jedinečná kolínská se inspiruje legendárním prostředím hry a svěžestí se prezentuje ručně sbíranými hubami a lesní půdou. Vyvíjí se, aby odhalila srdce obohacené aromatickými vůněmi, které vás vezmou na smyslovou cestu a přenesou vás do podmanivé a komplexní krajiny Shadow Moses Island.“

S cenovkou 49,99 eur, tedy cca 1 300 Kč bez poštovného, lze kolínskou objednat i k nám. Prodávat se totiž má pouze ve Velké Británii a některých evropských zemích. Přitom by se mělo jednat o unikátní sběratelský předmět. Vyrobeno jich je pouhých tisíc kusů.

Kolekce Metal Gear Solid: Master Collection Volume 1 je dostupná od 24. října na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.