BAFTA Games Awards – The Last of Us Part 2

Dočkáme se The Last of Us 3?

4. 4. 2022
 

Naughty Dog je považované za jedno z nejlepších first-party studií od Sony. Tvůrci mají za sebou vydávání velkých hitů pro všechny konzole PlayStation a několik ocenění za práci na sériích Uncharted a The Last of Us.

Uplynuly téměř dva roky od uvedení hry The Last of Us 2 společnosti Naughty Dog a fanoušci netrpělivě očekávají další oznámení. Studio Naughty Dog potvrdilo, že pracuje na multiplayerovém titulu zasazeném do světa The Last of Us, a proslýchá se, že studio pracuje rovněž na remaku původní hry. Na povrch unikly nové informace o připravovaných projektech společnosti Naughty Dog. Jako obvykle platí, že všechny úniky informací by se měly brát s rezervou.

Zdroj: igdb.com

Tyto informace pochází z Oops Leaks a později je uvedl i server IGN. Z toho vyplývá, že připravovaná multiplayerová hra byla původně battle royale, ale nyní se kompletně přepracovává. Jedná se o kombinaci titulů jako Escape from Tarkov a The Division rozšířenou o další režimy, které vycházejí z původního herního režimu Factions. Zpráva popisuje projekt jako on-line hru, jejíž zážitek se bude podobat hře pro jednoho hráče, a zároveň dodává, že půjde o free-to-play titul, jehož uvedení se očekává na PS5 a později i na PC.

Z úniku také vyplývá, že společnost Naughty Dog pracuje na nové IP z fantasy prostředí. Na této hře se momentálně plně pracuje, nicméně spolupředseda společnosti Naughty Dog Neil Druckmann se na tomto projektu nepodílí. Na závěr leaker tvrdí, že Naughty Dog má scénář pro The Last of Us 3, nicméně studio je zaměstnáno jinými projekty a vývoj hry údajně ještě nezačal.

Informace z tohoto úniku jsou velmi rozsáhlé, ale vypadají věrohodně. Mnoho fanoušků očekává, že Naughty Dog bude pracovat na nové IP pro PS5, a lze předpokládat, že se studio v určitém okamžiku chystá vydat třetí pokračování ze série The Last of Us. Neil Druckmann naznačil, že Naughty Dog připravuje tři hry, přičemž stejný počet titulů je popsán i v tomto úniku.

Nicméně je podivné, že se leaker nezmiňuje o remaku. Není vyloučeno, že už je hra prakticky hotová a oni nemají co nového prozradit. Na nadcházející akci PlayStation Showcase se fanoušci mohou dočkat dalšího projektu společnosti Naughty Dog, ať už bude jakýkoli.

Zdroj:  gamerant.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.