Dorfromantik – úvodka

Dorfromantik opouští předběžný přístup

29. 3. 2022
 

Od svého spuštění je titul Dorfromantik v předběžném přístupu. Je to příjemně oddechová hra o budování města, ale pokud jste čekali na konečnou verzi, abyste si ji mohli vyzkoušet, nemusíte čekat dlouho. Vývojářské studio Toukana Interactive dnes na veletrhu Future Games Show oznámilo, že hra Dorfromantik vyjde příští měsíc ve verzi 1.0.

Dorfromantik opustí předběžný přístup na platformách Steam a GOG 28. dubna 2022 a ve stejný den bude spuštěn v obchodě Epic Games Store. Po více než roce od prvního vydání v předběžném přístupu hra získala několik nových biomů, kreativní režim a tlačítko pro zrušení.

Pokud tento titul neznáte, ve hře Dorfromantik máte k dispozici několik procedurálně generovaných krajinných dlaždic, ze kterých musíte postupně vytvořit celou mapu. Sami určujete, jak do sebe tyto destičky zapadají, přičemž v průběhu hry se setkáváte s předem rozmístěnými objekty, které poskytují cílenější výzvy.

Zdroj: pcgamesn.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.