DOSová střílečka Terminal Velocity se dočká moderního remasteru

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Terminal Reality
Roku 1995 vydalo texaské studio Terminal Reality úspěšnou 3D střílečku Terminal Velocity, která ve své době vzbudila velkou pozornost zejména svou technickou vyspělostí. Hra popsatelná jako zjednodušený letecký simulátor kombinovaný se svižností původního Doomu je dodnes nabízená v elektronické distribuci na Steamu, GOGu a mobilních platformách. Nyní byl ovšem oznámen i její remaster s podtitulem Boosted Edition.

Nová verze nebude zásadně přepracovaná, ale přizpůsobí se možnostem moderních systémů, a tedy nabídne grafiku ve vyšším rozlišení, plynulejší běh, podporu širokoúhlých monitorů a také achievementy a trofeje. O její vývoj se postarali přímo původní tvůrci, zatímco na pozici vydavatele nastoupila společnost Ziggurat Interactive, která na současné platformy přinesla už klasiky jako Slave Zero, Killing Time nebo Corridor 7: Alien Invasion.

Terminal Velocity: Boosted Edition se má na Steamu objevit již 14. března, přičemž později bude následovat i vydání na dosud nespecifikované konzole.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn