Rozšiřování hry American Truck Simulator bude pokračovat státem Kansas

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software

Ačkoliv byla teprve nedávno oznámena Oklahoma, která ještě nemá oficiální datum vydání, vývojáři z českého studia SCS Software oznamují další DLC, a tím je stát Kansas.

Slunečnicový stát, jak se Kansasu přezdívá, patří mezi ty státy, kde je stěžejním prvkem zemědělský průmysl. Vzhledem ke své poloze si jej oblíbilo mnoho velkých podniků a díky infrastruktuře je hojně využíván pro různé logistické operace. V Kansasu rovněž nalezneme několik státních parků a jedinečné výhledy, které v každém kamioňákovi zanechají intenzivní vzpomínky.

Zdroj: SCS Software

Rozlohou je Kansas 15. největším státem v USA a v počtu obyvatel se řadí na 35. místo. Hlavní město Topeka čítá přibližně 130 000 obyvatel, avšak v největším městě Wichita najdeme kolem 390 000 obyvatel. Kansas je nádherným příkladem toho, že hlavní město daného státu nemusí být nutně i to největší. Mezi dalšími významnými městy najdeme Overland Park, Kansas City nebo Lawrence.

Zdroj: SCS Software

Co se týče jeho dokončení, Kansas je teprve v začátcích vývoje a vydání očekáváme nejdříve ke konci tohoto roku. Prozatím si však rozšíření můžete přidat do svého seznamu přání.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn