Chernobylite – úvodka

Humble Bundle: survival balíček

29. 1. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Humble Bundle připravil speciální balíček Survival Instinct pro ty, kteří mají rádi výzvy. Můžete si jej zakoupit až do 9. února a jeho pořizovací hodnota je poměrně příznivá. Rozhodně bych vám nákup tohoto balíčku doporučil, protože v něm najdete tituly jako SCUM a Chernobylite, nicméně kompletní složení nabídky si můžete přečíst níže.

Zdroj: Gamepires

V tomto balíčku od Humble Bundle je pouze jedna úroveň a jeho pořizovací hodnota začíná na příjemných čtrnácti dolarech. Za to získáte sedm titulů, konkrétně Chernobylite: Enhanced Edition, SCUM, State of Decay 2: Juggernaut Edition, The Long Dark: Survival Edition, Volcanoids, SurrounDead a Starsand.

Výběr z jedné úroveně

1. úroveň

Zaplaťte pouhých čtrnáct dolarů a získejte Chernobylite: Enhanced EditionSCUM, State of Decay 2: Juggernaut Edition, The Long Dark: Survival Edition, Volcanoids, SurrounDead a Starsand.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.