Counter Strike 2 náhled

Dostat se do bety Counter Strike 2 není jednoduché

29. 3. 2023
Zdroj náhledu: Valve

22. března byl oficiálně oznámen Counter Strike 2, který poběží na enginu Source 2. Valve společně s tímto oznámením představilo prostřednictvím několika videí, na co vše se můžeme těšit. Také bylo zahájeno beta testování, do kterého se dostalo jen několik málo šťastných jedinců. Do testování byli vybráni hráči na základě nedávného počtu nahraných hodin na oficiálních serverech Valve, dále je také nutné mít vysoký trust factor a celkově nijak nezávadný svůj profil na Steamu. Někteří hráči se proto rozhodli nahnat si co největší herní čas na oficiálních serverech, třeba i jen nečinným stáním na místě. Doufali tak, že třeba časem se pozvánka do beta testování Counter Strike 2 ocitne i v jejich hlavním menu. Valve nyní vzkázalo těmto hráčům, že jejich snaha je naprosto zbytečná. „Herní čas, který se počítá, byl váš herní čas před začátkem limitovaného testování.“ Znamená to tedy, že momentálně nemůžete udělat vůbec nic pro zvýšení šance na pozvánku do bety.

Ke konci všeho jen mohu potvrdit, že dostat se do testování Counter Strike 2 vážně není jednoduché. Já sama mám trust factor a stejně tak profil na Steamu v naprostém pořádku. K tomu všemu mám nahraných přes čtyři tisíce hodin a ani ke mně se pozvánka bohužel nedostala. Nicméně Valve slibuje, že v budoucnu má v plánu zvát další hráče k testování, tak třeba se na mě nebo i na vás štěstí nakonec usměje.

Tagy:

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.