Left 4 Dead 2 - úvod

V souborech hry Counter-Strike 2 se objevil odkaz na hru Left 4 Dead 3

28. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Fanouškům hry Left 4 Dead možná svítá na lepší časy, jelikož na subredditu služby Steam byl zveřejněn snímek obrazovky, který odhalil odkaz na „left4dead3“ v souborech nového Counter-Strike 2. To samozřejmě může být znamení, že společnost Valve dokáže napočítat do tří, a my se tak možná dočkáme hry Left 4 Dead 3. Samotný kód obsahuje několik informací včetně vlastníka, závažnosti, priority, kategorie, produktu a komponenta, přičemž v souborech jsou napsané následující údaje: „severity high“ a „priority none“, což můžeme volně přeložit jako: závažnost vysoká a priorita žádná. Není však jasné, co tyto informace znamenají. Ovšem objevily se spekulace, že nová hra Left 4 Dead je už v delším vývoji.

Left 4 Dead 3 spotted in CS2 files!
byu/PaP3s inSteam

Není to poprvé, co se na sociálních sítích objevily tyto zvěsti. Dlouho se předpokládalo, že společnost Valve hru vyvíjí a její dokončení bude až na novém enginu Source 2. I když Valve vývoj hry popírá, ostatně jako vývoj všeho, nalezená složka probudila fantazii nejednoho fanouška. Jak sami víme, společnost se soustředila primárně na vývoj Steam Decku a experimentovala s technikou VR. Nyní však, když jsme dostali potvrzení další hry, je možné, že se dočkáme několika kvalitních titulů. Samozřejmě zatím není nic jasné a předem rozhodnuté. Rozhodně bychom uvítali novou hru od Valve, která by měla ve svém titulu číslovku 3. Jak to všechno dopadne, je však ve hvězdách.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.