Jak vypadá gameplay z chystaného NieR Replicant

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Square Enix

Není tomu tak dávno, co NieR: Automata oslavil pět milionů celosvětově prodaných kopií. Když se v září loňského roku objevilo oznámení o vydání NieR Replicant, nejedno srdce zajásalo. Remake původní japonské verze hry na PS3 z roku 2010 dostane nový moderní vizuál, a my se tak podíváme, co bylo ještě před 2B, 9S a A2 – jedná se tedy o prequel k NieR: Automata. Hra má stanoveno datum vydání již na 23. dubna 2021 a vyjde na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Gameplay

Square Enix nám představilo nový devítiminutový gameplay z lokace The Barren Temple, ve kterém můžeme vidět celkovou grafickou stránku, dialogy, bojový systém, bosse i hlavního protagonistu s dívkou Kainé. Čeká nás RPG v postapokalyptickém světě plném různých nepřátel a temné atmosféry, kde nejspíše budeme opět zpochybňovat vše morální.

Skvělou zprávou je, že se vrací hvězdný tým pracující na japonské verzi. Remaster tak staví na dabingu původních herců a hvězd, jako je např. režisér Yoko Taro či skladatel Keiichi Okabe, od kterého uslyšíme zbrusu nový soundtrack. Příběh se bude točit kolem mladého chlapce, který se vydá hledat lék pro svou sestru Yonah trpící smrtelnou nemocí. Parťákem se mu stane jakási létající mluvící kniha Grimoire Weisse a krásná Kainé.

Zdroj: press.na.square-enix.com

Zdroj: press.na.square-enix.com

White Snow Edition

Pokud se vám NieR Replicant zalíbil, můžete si už nyní v oficiálním obchodě Square Enix předobjednat  White Snow Edition, která vás vyjde na 160 $. Tato sběratelská edice obsahuje digitální verzi samotné hry, sadu tří pinů, scénáře s dialogy a dalšími bonusy – to vše obsaženo v sedmi knihách a baleno v pevném obalu od návrháře postav Akihika Yoshidy – soundtrack na dvou discích, tematický steelbook s kresbou od ilustrátora Kazumy Kody a samotný box Lunar Tear.

My se na NieR Replicant rozhodně těšíme a už se nemůžeme dočkat, až vám budeme moci zprostředkovat všechny dojmy skrze recenzi.

NieR Replicant – Snow White Edition
Zdroj: press.na.square-enix.com
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn