Rustler2

Do světa hry Rustler přijel Santa!

5. 12. 2021
Zdroj náhledu: Jutsu Games

Hra Rustler se řadí mezi úspěšné a populární hry ve stylu starého klasického GTA, které se odehrává ve středověku. „Staňte se středověkým kriminálníkem v bláznivé akční hře v otevřeném světě plném odkazů na popkulturu. Plňte šílené úkoly, zabíjejte ikonické hrdiny, kraďte koně, bojujte se středověkou policií, okrádejte rolníky, poslouchejte hudbu barda a mnoho dalšího! Vše zabalené ve stylu „staré školy“!"

Do světa Rustler nyní přijíždí Santa, který s sebou nese spousty dárků a zábavy.

Rustler a Tichá noc…

„Přivítejte prosím našeho Santu, který je tu, aby obdaroval ty, kteří byli hodní! Jeho mocní sobi s červeným nosem (kteří: (1 -> nejmenují se Rudolf, protože, no tak, Rudolf sob s červeným nosem je jen jeden, 2 -> nejsou to sobi, ale koně, protože skutečný Santa si nechtěl půjčit ty své) čekají na vaše objednávky!Pokud jsi zlobil (buď zlobivý a ušetři Guyovi cestu), podívej se na sníh kolem sebe a připrav se na koulovačku!Vánoční akce začíná 1. prosince a potrvá až do konce měsíce! Máte spoustu času, abyste si ji vyzkoušeli!Jak zahájit akci?Rozhlédněte se po okolí a najděte Santův vozík (ten s dárky!). Měl by na vás čekat na jednom z parkovišť vozíků. Stačí naskočit a přinést světu štěstí a radost - nebo chaos a zoufalství, to už je na vás.“  -  Jutsu Games

Více informací o eventu naleznete zde. 

Zdroj: Jutsu Games

Santa event s sebou nese i několik oprav

Vývojáři hry krom zábavného Santa eventu opravili i několik hlášených chyb a podnětů od komunity. V lokaci Vinci můžete nyní najít koně, abyste si ušetřili čas. Velmi oblíbený plamenomet již nebude stále střílet během cutscén. Při nákupu nové zbraně se nyní v pravém horním rohu obrazovky zobrazí informace o tom, čím bude nahrazena. Opraveny byly i chyby, které v možných případech mohly způsobit pád hry.

Vývojáři se neustále snaží hru vylepšovat a velmi pečlivě naslouchají prosbám komunity. Za tento přístup si jednoznačně zaslouží pochvalu. Není nad to, když se vývojář i nadále zajímá o své dílo.

Hru můžete vyhrát v naší velké soutěži. Více informací naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.