Dragon's Dogma 2 - Cover

Dragon's Dogma 2 ukázala nové záběry

25. 5. 2023
Zdroj náhledu: Capcom

Fanoušky vytoužené pokračování hry Dragon's Dogma je již nějakou dobu ohlášeno, ale během PlayStation Showcase 2023 jsme se poprvé mohli podívat na vizuální podobu hry s trochou něčeho, co vypadá jako gameplay. Záběry postrádaly U.I., ale není důvod nevěřit, že hra bude vypadat takto.

Záběry ukazují velmi realistický výtvarný styl s působivými tvory a magickými efekty. Datum vydání hry bohužel nebylo sděleno. První Dragon’s Dogma proplula tenkrát trochu pod radarem, ale v RPG komunitě má slušnou pověst, takže sequel budí nemalá očekávání.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.