Metal Gear Solid Delta Snake Eater - Cover

Remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater je skutečností

25. 5. 2023
Zdroj náhledu: Konami

Zvěsti byly pravdivé, hra Metal Gear Solid 3: Snake Eater se dočká předělávky pro PlayStation 5. Remake se oficiálně jmenuje Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Filmový teaser ukázal džungli plnou nebezpečných zvířat soupeřících o nadvládu a Snake se vynořil z hlubin bažiny, aby předvedl svůj předělaný vzhled. Titul, který původně vyšel v roce 2004, je prequelem série Metal Gear z 60. let minulého století, který vypráví příběh o původu Big Bosse a pokládá základy pro celou fikci Metal Gear.

Bohužel jsme se nedočkali hratelnosti a titul nemá stanovené datum vydání, ale první tři hry ze série Metal Gear Solid jsou také přibaleny do kolekce, která letos na podzim zamíří na PlayStation 5.

Zdroj: Konami

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.