Dream Cycle opouští early access

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Minulý rok jsme se podívali na zoubek titulu Dream Cycle, který se nacházel ve velmi rané fázi vývoje, a přesto nás zaujal neotřelými nápady. Dojmy si můžete přečíst v naší recenzi níže. Nyní je konečně na čase, aby se hra vymanila z pout předběžného přístupu a předvedla se v plné kráse. Již 8. srpna 2022 vychází Dream Cycle v plné verzi a autoři ze studia Cathuria Games slibují celou řadu novinek.

Plná verze nabídne nové lokace k prozkoumání od pouští a hor až po džungle a mnoho jiných lokalit. Mezi další novinky se řadí také upravená obtížnost, která si hraje spíše se složitostí hádanek, než aby měnila statistiky nepřátel. Když už jsme u těch nepřátel, i ti společně se zbraněmi, kouzly, kletbami a dalšími dovednostmi přibudou do hráčova repertoáru. Interiéry byly kompletně přepracované, s čímž souvisí i nová grafická podoba. Dream Cycle tak hráčům nabídne zcela nový, přesto známý zážitek (pro ty, co titul hráli v době předběžného přístupu) a mnoho obsahu, kterým hra doteď nedisponovala.

Příběh je inspirovaný dílem známého spisovatele H. P. Lovecrafta a přímo vychází ze stejnojmenné knižní předlohy. Pojednává o Krajině snů, ve kterém bude mladá učednice Morgan Carterová pátrat po svém zmizelém prastrýci, jenž byl dávno prohlášen za mrtvého. Aby se mohl prohlásit za boha, ukryl se do snové říše v roztříštěné dimenzi, kde Morgan uvěznil poté, co zjistil pravdu o její moci. Morgan tak bude muset prastrýce najít a fofrem se vrátit do svého fyzického těla na pokraji smrti, než bude příliš pozdě.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn