A Tale of Paper Refolded – pavouk

Příběh z papíru A Tale of Paper: Refolded se začne vyprávět již brzy

1. 8. 2022
Zdroj náhledu: Open House Games

Roztomilá plošinovka A Tale of Paper: Refolded je remaster původní hry z roku 2020, který konečně zná datum, kdy začne vyprávět svůj příběh z papíru. Titul se na PC, Xbox One a Xbox Series X/S dostane už 19. srpna 2022, přičemž verze pro PlayStation 5 a Nintendo Switch dorazí později.

A Tale of Paper: Refolded je logická dobrodružná plošinovka s temně laděnou atmosférou vyprávějící příběh stvoření jménem Line. Line je kouzelná postavička vytvořená z papíru, která dokáže měnit svůj tvar za pomoci origami. Line se bude moct transformovat až do sedmi podob, od žáby přes letadlo až po raketu. Každá podoba má své silné, ale i slabé stránky, proto budete muset pečlivě volit, kdy bude vhodná doba se do ní převtělit.

Kam ovšem Line vůbec směřuje? A Tale of Paper: Refolded je příběh, ve kterém se papírová postavička vydává na cestu za splněním snu svého stvořitele. Velký svět pro křehké stvoření připravil plno nejrůznějších nástrah, logických hádanek i nebezpečných nepřátel. Novinkou remasteru je bonus v podobě tří prequelových kapitol, které se vám odemknou po dohrání hlavního příběhu. V těchto kapitolách budete hrát za zcela nové postavičky s vlastními problémy a příběhem.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.