Dungeonborne - úvod

Dungeonborne: ponořte se do zrádných chodeb

29. 1. 2024
Zdroj náhledu: Mithril Interactive

Dungeonborne je pohlcující PvE dungeon crawler z pohledu první osoby. Můžete se v něm vydat na sólo cestu nebo spojit síly se svými věrnými společníky. Společně se pak vydejte na honbu za pokladem a sběrem cenných artefaktů, prozkoumávejte tajemná sklepení a přitom ještě bojujte s děsivými příšerami o holý život. Po bitvě nezapomeňte dovést své družiníky do bezpečí, aby se hluboké zrádné chodby hradu Clouseau nestaly vaší hrobkou.

V titulu Dungeonborne se ujmete role jedné z sedmi dostupných postav. Na výběr bude bojovník (fighter), kněz (priest), lotr (rogue), mistr šermíř (swordmaster), pyromancer, kryomancer, a dokonce i rytíř smrti (death knight). Skrze hru naleznete vybavení s náhodnými afixy a poškozením. Všechno dostupné vybavení je možné vylepšit použitím drahokamů. Hra též hráčům umožní obchodovat s předměty v uživatelsky přívětivé aukční síni. Titul by měl hráčům přinést více než čtyřicet legendárních a jedinečných předmětů s epickými efekty.

V titulu by měla též fungovat PvP arena, v níž můžete vyzvat ostatní dobrodruhy na souboj. Nemusíte se však obávat, že byste v souboji ztratili své vybavení. Toto je prozatím jen minimální ochutnávka a vývojáři z Mithril Interactive slibují další množství čerstvého obsahu a herních inovací, jimiž chtějí hráčům vylepšit toto ultimátní dobrodružství během průchodu dungeonem.

Pokud toužíte z této hry vidět více, počkejte na příští týden. Během festivalu Steam Next, jenž probíhá od 5. února do 12. února, by měla být přístupná alfa tohoto titulu.

Zdroj: Mithril Interactive

Zdroj: rockpapershotgun.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.