Epic Games Store - náhledovka Overcooked! 2

Dvojice zajímavých her zdarma na Epic Games Store

17. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Máme tu opět čtvrtek, což v herní praxi znamená další rozdávání her v obchodě Epic Games Store. Dnes se zaměříme na naše kuchařské dovednosti a okusíme i špetku rogue-lite.

Overcooked! 2

V druhém díle této chaotické hry od vývojářského studia Team17 a Ghost Town Games, která prověří vaše reflexy a mozkové buňky, se vydáváte zpět do Cibulového království, které je potřeba pomocí vaření zachránit před brzkým koncem. Titul můžete hrát online či v lokální kooperaci až pro čtyři hráče. Overcooked! 2 obsahuje celkem šest světů po šesti úrovních.

Overcooked! 2 bude zdarma dostupný na Epic Games Store do 23. června 2021.

Hell is Other Demons

Hell is Other Demons od studia Cuddle Monster AB je akční arkádová střílečka se špetkou rogue-lite prvků. Titul se může chlubit ručně vytvořeným barevným pixelovým světem plným démonů a kvalitním synthwave soundtrackem.

Hell is Other Demons bude na Epic Games Store taktéž dostupný do 23. června 2021.

Příští čtvrtek nás od 17. hodiny čeká známá klasika v podobě hry Sonic Mania a jako bonus nám Epic Games nadělí i velmi pěkně vypadající závodní hru Horizon Chase Turbo, o tom ale až příští čtvrtek.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.