Epic Games Store - náhledovka Overcooked! 2

Dvojice zajímavých her zdarma na Epic Games Store

17. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Máme tu opět čtvrtek, což v herní praxi znamená další rozdávání her v obchodě Epic Games Store. Dnes se zaměříme na naše kuchařské dovednosti a okusíme i špetku rogue-lite.

Overcooked! 2

https://www.youtube.com/watch?v=uKLb8D36YKkV druhém díle této chaotické hry od vývojářského studia Team17 a Ghost Town Games, která prověří vaše reflexy a mozkové buňky, se vydáváte zpět do Cibulového království, které je potřeba pomocí vaření zachránit před brzkým koncem. Titul můžete hrát online či v lokální kooperaci až pro čtyři hráče. Overcooked! 2 obsahuje celkem šest světů po šesti úrovních.

Overcooked! 2 bude zdarma dostupný na Epic Games Store do 23. června 2021.

Hell is Other Demons

https://www.youtube.com/watch?v=1e2a9-OKXmIHell is Other Demons od studia Cuddle Monster AB je akční arkádová střílečka se špetkou rogue-lite prvků. Titul se může chlubit ručně vytvořeným barevným pixelovým světem plným démonů a kvalitním synthwave soundtrackem.

Hell is Other Demons bude na Epic Games Store taktéž dostupný do 23. června 2021.

Příští čtvrtek nás od 17. hodiny čeká známá klasika v podobě hry Sonic Mania a jako bonus nám Epic Games nadělí i velmi pěkně vypadající závodní hru Horizon Chase Turbo, o tom ale až příští čtvrtek.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.