Call-of-duty-warzone-–-logo (1)

Patch pro Call of Duty: Warzone přinese pár změn

17. 6. 2021
Zdroj náhledu: CallofDuty

Nejnovější poznámky k patchi pro čtvrtou sezónu Call of Duty: Warzone se týkají rozšíření o novou časově omezenou událost s názvem Ground Fall a minirežim Verdansk Resurgence, nové červené dveře ve Verdansku, osm nových karet s vlajkou LGBTQIA+ Pride a terénní motorku.

Ground Fall, časově omezená akce

Najděte a zajistěte nové stanice Sat-Linku pro určení polohy dopadajícího satelitu ve Verdansku. Během hry můžete získávat exkluzivní odměny ve formě kořisti a peněz. Za splněné úkoly této události získáte předměty, jako jsou emblémy, amulety a také nějaké to XP. Pokud dokončíte všechny tři úkoly z Cold War nebo Warzone, získáte epický sekundární blueprint na zbraně.

Pár novinek ohledně Battle Pass

Hráči nyní mohou prostřednictvím aplikace Call of Duty Companion a webových stránek utrácet body COD a darovat přátelům obsah do Black Ops Cold War včetně Battle Passu a balíčků Store – je vyžadováno dvoufázové ověření.

Celkem sto úrovní zbrusu nového obsahu BOCW, včetně nových skinů operátorů, zbraní, blueprintů, doplňků na zápěstí, amuletů zbraní, bodů COD apod.

Noví operátoři

Šakal: (týden spuštění)

Získejte přístup ke skinu Jackal pro využití ve hrách Black Ops Cold War a Warzone na úrovni 0 v Battle Passu pro čtvrtou sezónu a odemkněte další mimořádně vzácný skin operátora Jackal na úrovni 100. Salah: NATO (v sezóně)Získejte přístup k Salah v rámci nové nabídky Season Four Store Bundle.Weaver: NATO (v sezóně)Získejte přístup k Weaverovi v rámci nabídky nového balíčku Store Bundle pro čtvrtou sezónu.

Zdroj: callofduty.com

Velikost aktualizace

Aktualizace čtvrté sezóny bude mít velikost ke stažení přibližně 12 GB pro ty, kteří vlastní bezplatnou hru Warzone a mají aktuální nejnovější aktualizace.

Velikost aktualizace Warzone

  • PlayStation 5:
  • 11 GB 
  •  PlayStation 4: 
  • 4 GB 
  •  Xbox One Series X / Xbox One Series S:
  • 11,2 GB 
  • PC: 
  • 12,3 GB (pouze Warzone)
  • 13,5 GB (Warzone a Modern Warfare®)

Co je ovšem nejzajímavější, že Raven Software pod tím vším vysvětluje, co plánuje v patchi, který má teprve přijít: „V nadcházejícím patchi budou provedeny rozsáhlé změny ve vyváženosti zbraní.“ Jak dále vysvětlují poznámky: „Z důvodu, že některé zbraně jsou mnohem účinnější než jiné ve své kategorii, se domníváme, že je nezbytné snížit účinnost těchto zbraní, které jsou mimo svou výkonnostní normu. Očekáváme, že tyto změny povedou ke zvýšení průměrné doby na zabití přibližně o šedesát až sto milisekund.“

Zdroj: Raven software

Tato aktualizace přinese ještě mnohem větší změny, než jsem napsal. Více informací o tom, co tato aktualizace přinese, si můžete přečíst zde.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.