Galactic Civilizations 3 náhledovka

Epic Games rozdává Galactic Civilizations III

24. 1. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Čtvrtek se se čtvrtkem sešel a Epic Games pokračuje v nadělování her zdarma, opět se můžeme těšit na titul z vesmírného prostředí.Pokud máte chuť si svoji Epic knihovnu rozšířit o další položku, můžete si od 21. ledna do 28. ledna 2021 vyzvednout vesmírnou 4X tahovou strategii Galactic Civilizations III od vývojářského studia Stardock Entertainment, vydanou v roce 2015. Ta nahrazuje multiplayerovou hru Star Wars Battlefront II: Celebration Edition od DICE.

Galactic Civilizations III bojujete za jednu z několika civilizací, vaším úkolem je zkoumat nové technologie, dobývat světy a stát se vládcem celé galaxie. Další hrou, kterou se dočkáme na Epicu, bude akční indie hra Dandara: Trials of Fear Edition, kterou bude možné aktivovat od 28. ledna do 4. února.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.