Snakebird - Epic Games

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game roku 2023 – DEN 10.

29. 12. 2023
Zdroj náhledu: Noumenon Games

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne v rámci oblíbené akce zvané Mystery Game několik zajímavých her, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Desátým titulem roku 2023 je nezávislá hra Snakebird.

Snakebird

Snakebird od vývojáře Noumenon Games je v jádru logickou nezávislou hru, v níž se v roli hada vydáte řešit logické hádanky a hlavolamy s cílem sesbírat všechno ovoce. Čeká vás celkem 50 jedinečných a náročných úrovní s různými překážkami, které si mnohdy vynutí porušení i základních fyzikálních zákonů. Dále k vašemu cíli budete využívat různé teleporty či úkony, jako je tlačení nebo zvedání.

Jen připomínáme, že letos nám již akce rozdala i takové klenoty, jakými jsou The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition od Obsidian Entertainment nebo Ghostwire: Tokyo, který minulý rok vydala Bethesda. Snakebird bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Posléze se můžeme těšit již na jedenáctou hru v rámci oblíbené akce Mystery Game. Bude se tentokrát jednat o další AAA hru, nebo se stále budeme pohybovat na nezávislé indie scéně? No, uvidíme.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.