Fallout 3 – logiášek

Epic Games Store nabízí zdarma kompletní edici Fallout 3 a Evoland

20. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat dvojici her Fallout 3: Game of the Year Edition a Evoland Legendary Edition.

Fallout 3: Game of the Year Edition

Prvním titulem v následujícím týdnu je Fallout 3: Game of the Year Edition. Tato kompletní verze obsahuje kromě základní hry i všechny dodatečné expanze. Původní titul vyšel v roce 2008, Game of the Year Edition se pak objevila o rok později.

Titul si na Epic Games Store můžete zdarma vyzvednout do 27. října 2022.

Evoland Legendary Edition

Legendární edice Evoland vám nabízí dvě nezapomenutelná dobrodružství v podobě Evoland a Evoland 2, jejichž grafický styl a hratelnost se mění, jak postupujete hrou. Díky hraní navíc odemykáte nové technologie, různé doplňky a vylepšení.

Evoland Legendary Edition bude na Epic Games Store rovněž k dispozici do 27. října 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.