Fallout New Vegas - Cover

Epic Games Store odhalil druhou Mystery Game roku 2023

25. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat Fallout: New Vegas – Ultimate Edition, který Epic Games Store rozdává v rámci oblíbené akce Mystery Game.

Fallout: New Vegas – Ultimate Edition

Dalším titulem Mystery Game je postapokalyptická akce Fallout: New Vegas z roku 2010, kterou nám společnost Epic Games nadělila rovnou v kompletní Ultimate Edition. Tato edice obsahuje kromě základní hry také několik rozšíření, která zajímavým způsobem obohatí celkovou hratelnost. Zajímavostí Fallout: New Vegas je to, že tento díl jako jediný nevyvíjela přímo Bethesda, nýbrž studio Obsidian Entertainment.

Fallout: New Vegas – Ultimate Edition bude na Epic Games Store k dispozici do 1. června 2023. Posléze nás čeká v pořadí již třetí Mystery Game roku 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.