the sims 4 náhled

Epic Games Store rozdává balíček pro hru The Sims 4

12. 5. 2023
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat  rozšíření The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle.

The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle

Součástí balíčku The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle jsou tři rozšíření, která obsahují především kosmetické doplňky pro základní hru. Konkrétně se jedná o rozšíření Jungle Adventure, Luxury Party Stuff a Fashion Street Kit. Pro uplatnění balíčku je zapotřebí vlastnit i základní hru The Sims 4, avšak ta je od jistého času k dispozici zcela zdarma, a dokonce se vám sama aktivuje při pořízení tohoto balíčku.

The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle bude na Epic Games Store k dispozici do 19. března. Poté se můžeme těšit na novou hru v rámci oblíbené akce Mystery Game. Která to asi bude?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.