The Big Con - Epic Games Store

Epic Games Store rozdává dobrodružnou adventuru a balíček do hry Town of Salem 2

18. 4. 2024
Zdroj náhledu: Skybound Games

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do knihovny můžeme přidat dobrodružnou adventuru The Big Con a balíček do hry pro více hráčů Town of Salem 2.

The Big Con

Dobrodružná adventura The Big Con se odehrává v 90. letech minulého století, kde se ocitáte v kůži zlodějky a podvodnice Ali. Za pomoci různých převleků, triků a všelijakých vychytávek bude vaším úkolem okrádat a podvádět lidi s cílem zachránit rodinnou videopůjčovnu, které jinak hrozí zavření. Vydejte se na nebezpečné dobrodružství a hledejte nové způsoby, jak z lidí vylákat další a další peníze.

The Big Con bude na Epic Games Store k dispozici do 25. dubna 2024.

Town of Salem 2: Epic Shimmerscale Pack

Pokud nejste nějaký velký fanoušek dobrodružných her, ale rádi byste si například zahráli něco pro více hráčů, možná vás zaujme druhý kousek v dnešní rozdávačce. Jedná se o multiplayerovou hru Town of Salem 2, která je sice základu k dispozici zcela zdarma, avšak v rámci limitované nabídky obdržíte do hry balíček Epic Shimmerscale Pack v hodnotě sto dolarů. Ten nabízí mnoho různých in-game bonusů, jako jsou skiny, dekorace či tapety.

Town of Salem 2 je strategická online hra, v níž bojujete v napínavých zápasech až o 15 hráčích. Titul se odehrává ve stejnojmenném městě Salem, kde je zrada a klamání jedinou cestou k úspěchu. Přidat si tento kousek můžete v obchodě Epic Games Store rovněž do 25. dubna 2024. Příští týden nabídku vystřídá akční hra INDUSTRIA a postapokalyptické RPG LISA: The Definitive Edition.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.