Golden Light – Titul

Epic Games Store rozdává šílený titul s rogue-lite prvky a pixelovým vizuálem

9. 11. 2023
 

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat zajímavý počin Golden Light.

Golden Light

Golden Light od vývojáře Mr. Pink je velice specifická záležitost, která není určena úplně pro každého. Titul spojuje zajímavé prvky rogue-lite hratelnosti, pixelového vizuálu a děsivé hororové atmosféry, což je kombinace, kterou jen tak u žádné jiné hry nenajdete. Navíc se připravte na zamotaný příběh a šílený svět, jež vám nebudou dávat zprvu téměř žádný smysl.

Golden Light bude na Epic Games Store k dispozici do 16. listopadu 2023. Příští týden se můžeme těšit na dvojici her EARTHLOCK a Surviving the Aftermath.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.