Zombie Kidz náhled

Blackfire chystá kreslící závodní hru ze světa Zombie Kidz

9. 11. 2023
Zdroj náhledu: blackfire.cz

Po hrách Zombie Kidz, Zombie Teenz a Zombie Kidz: Vzpomínky chystá vydavatelství Blackfire již čtvrtou deskovou hru ze stejného světa. První dvě zmíněné byly kooperativní legacy hry pro hraní s mladšími i staršími dětmi. Vzpomínky jsou pak unikátní únikovou hrou, taktéž určenou pro mladší hráče. Nejnovější přírůstek se jmenuje Turbo Kidz a budete v něm závodit s kamarády ve vyprázdněném městě.

Hru Turbo Kidz vytvořil začínající autor Emmanuel Gauvain. Za ilustracemi stojí Nikao (Zombie Kidz, Zombie Teenz) a Rémy Tornior (Zombie Teenz, Zany Penguins). Hra Turbo Kidz je určena pro 2–6 hráčů od 7 let a na jednu herní partii budete potřebovat 15 minut.

Zdroj: scorpionmasque.com

Turbo Kidz v lecčems připomíná bláznivou kreslící závodní hru Loony Quest, která vyšla v roce 2015. I zde budete muset co nejrychleji zakreslit cestu skrz několik závodních okruhů. V Turbo Kidz ale coby řidič budete kreslit se zakrytýma očima. Váš navigátor vás tak bude muset slovně a pohybem vašeho palce navádět, kterou cestu zvolit. Ve hře bude k dispozici celkem 16 okruhů a na trati se potkáte i s olejovými skvrnami, skokánky a bombami. Vy si pak budete moct upravit auto pomocí nejrůznějších zlepšováků a zařízení, které vám pomohou zvítězit… nebo poslat protivníky do příkopu u cesty.

Blackfire slibuje, že bláznivou zábavu si užijeme již příští rok na jaře. Mezitím se můžete podívat na jiné recenze deskových her a pokud bude hra stejně dobrá jako Loony Quest, můžeme se těšit na hraní nejen s dětmi, ale i v uvolněné partě kamarádů.

Simona Rex

Mládí propařila ve společnosti her Diablo, Fallout a MMORPG Ragnarok Online. Na vysoké se prohloubila její láska k deskovkám. Přes fázi hraní pouze párty her a fillerů se dostala k hrám atmosférickým a odmítání čehokoliv, co jen vzdáleně připomínalo euro hru. Nakonec vzala na milost i ty a dnes je deskoherní „omnigamer“. Mezi její největší lásky patří Glorantha: The Gods War, Mars: Teraformace, série Evolution, 51st State, Studená válka a Milostný dopis.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.