Tunche

Epic Games Store rozdává zdarma dvě dobrodružné hry

31. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat dobrodružné hry Tunche a The Silent Age.

Tunche

Tunche je dobrodružná hra s rogue-like prvky, v níž se vydáváte do amazonského pralesa. Tam na vás číhají různá nebezpečí v podobě stromů, divně vypadajících žab a ořechy házející opice, která vám celou dobu polezou na nervy. Tunche kromě akčních rogue-like prvků nabízí také možnost kooperace. 

Tunche bude na Epic Games Store k dispozici do 7. dubna 2023.

The Silent Age

V další dobrodružné hře jménem The Silent Age pomáháte Joeovi, který cestuje mezi současným rokem 1972 a apokalyptickou budoucností roku 2012, aby objevil pravdu o zániku lidstva. Použijte své přenosné zařízení pro cestování časem a vyřešte hádanky, které vám pomohou zachránit lidstvo.

The Silent Age bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 7. dubna 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.