Sackboy A Big Adventure

PS Plus duben 2023 také nabídne tři skvělé hry

30. 3. 2023
 

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc duben roku 2023. Tentokrát se dočkáme tří zajímavých titulů, které si od 4. dubna do 3. května budeme moci přidat do naší knihovny.

Meet Your Maker (PS4 a PS5)

Prvním titulem v novém PS Plus je akční postapokalyptická FPS Meet Your Maker, v níž každou úroveň, kterou procházíte, navrhují samotní hráči. Do návrhu se samozřejmě můžete pustit i vy, a to buď sami, nebo v kooperaci s vašimi přáteli. Využijte svou kreativitu a schopnosti a vytvořte jedinečnou úroveň, kterou si následně sami projdete či ji budete sdílet s ostatními hráči.

Meet Your Maker bude v PS Plus duben 2023 dostupný do 4. dubna do 3. května.

Tails of Iron (PS4 a PS5)

Tails of Iron je akční 2D RPG, které sleduje příběh mladého Redgiho ve válce proti žabímu klanu. Poté, co žáby zaútočí a zničí krysí království, je na Redgim, aby dal vše opět do pořádku. Většina hry je založena na brutálním boji, v němž je třeba sledovat nepřátelské kroky a postupně se jim učit. Kromě toho obsahuje Tails of Iron RPG prvky, jako jsou různorodé zbraně, průzkum mapy, plnění úkolů atp. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

Tails of Iron bude rovněž k dispozici od 4. dubna do 3. května.

Sackboy: A Big Adventure (PS4 a PS5)

Posledním počinem v PS Plus duben 2023 je dobrodružná hra Sackboy: A Big Adventure, která se jakožto původní exkluzivita dostala také na počítače a jejíž recenzi najdete na našem webu. Hlavní postavičkou je Sackboy, malý mužíček, který je roztomilým spletencem bavlny a nití. Jeho domovský svět ale napadne Vex, velká klaunská ponožka, která vypadá jako Joker z Batmana a má ještě horší zbraň, než je sérum smíchu. Zlý Vex chce rozbourat hranice snění a vytvořit nový a děsivý Kazisvět, kde místo veselých snů budou hrát prim strach a noční můry.

Sackboy: A Big Adventure bude v PS Plus duben 2023 taktéž dostupný od 4. dubna do 3. května.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.