Evolutis Duality – logiáš

Evolutis: Duality je bojovka inspirovaná anime z 80. let

8. 6. 2023
Zdroj náhledu: @pokelifestudio

Evolutis: Duality je nová nezávislá hra, která byla představena na včerejší akci Guerrilla Collective. Titul produkuje indie studio Poke Life a vydává PM Studios, Inc, jež můžete znát díky titulům jako IkaiGuts And Goals nebo Hoa.

Zdroj: Poke Life Studio

poV Evolutis: Duality se ujmete role Chelsie Williamsové, mladé profesionální zápasnice žijící v kyberpunkovém městě Fenghai. Zatímco se hráči starají o jejího nemocného otce, pomáhají Chelsea proplouvat zápasnickou scénou, městským zločineckým podsvětím a pochybnými zákulisními dohodami a rozhodnutími, které je provází. Vzhledem k tomu, že je Williamsová bojovnice, nebude pochopitelně nouze o rvačky, při nichž ji budou hráči kontrolovat, jak rozdává rány v soutěži i mimo ni.

Jedním z nejcharakterističtějších rysů hry Evolutis: Duality je její výtvarný styl. Ten má být inspirován anime z 80. let minulého století. Animace světa a vykreslení postav navíc vypadají velmi nápaditě a silně připomínají techniku rotoskopie (animátor překresluje filmové snímky, které obsahují hrané záběry) používanou ve hrách, jako je Dračí doupě, a podobných spritových titulech z počátků. Bez ohledu na to vypadá Evolutis: Duality jako zajímavé a rozmanité dobrodružství.

Titul prozatím nemá datum vydání, ale už teď si ho můžete přidat do seznamu přání ve službě Steam.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.