esident Evil Village Shadows of Rose – vtažená

Capcom Showcase se přidává na soupisku červnových prezentací

7. 6. 2023
Zdroj náhledu: Capcom

Už dnes večer odstartuje první z několika plánovaných prezentací. Během následujících čtrnácti dnů se na nás ze všech stran budou valit novinky a informace z herního světa, a tak si nezapomeňte dobře rozvrhnout svůj čas. Dnešní večer je věnován Guerrilla Collective a další den nato začíná Summer Game Fest. Aby vám nic neuniklo, prostudujte si seznam v tomto článku. Mezi herní giganty se přidává i společnost Capcom, která svou show Capcom Showcase naplánovala na 12. června od půlnoci. Obsah by údajně měl stačit na přibližně půlhodinové vysílání, během něhož se dozvíme informace o řadě připravovaných her. Upozornění Capcomu je takové, že některé hry zahrnuté v prezentaci nemusí být vhodné pro mladistvé.

Capcom touto cestou chce sfouknout dvě mouchy jednou ranou, protože hodlá využít příležitosti k oslavě čtyřicátého výročí společnosti. I když je třicet minut poměrně krátká doba, můžeme doufat, že o to více bude obsah napěchován k prasknutí. Capcom aktuálně sbírá data od hráčů skrze dotazník, ve kterém je otázka zaměřená i na to, jaký další díl Resident Evil bychom chtěli předělat. Fanoušci doufají, že Capcom Showcase přinese více aktualit o Monster Hunter a Resident Evil. Mnozí rovněž očekávají novinky o odloženém titulu Pragmata.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.