F1 Manager 2022 - náhledovka

F1 Manager 2022 ukazuje nové záběry z hraní

13. 6. 2022
Zdroj náhledu: Frontier Developments

Jedním z titulů, který byl blíže představen na sobotní Future Games Show, je F1 Manager 2022, v němž se vžijeme do role šéfa týmu v královně motorsportu. Kromě bližších informací jsme se dočkali také nové hratelné ukázky s profesionálním komentářem Davida Crofta a Karuna Chandhoka.

V čistě manažerské hře F1 Manager 2022 se staneme šéfem jednoho z deseti oficiálních týmů Formule 1, kde budeme rozhodovat o každém týmovém kroku. Čeká nás plánování závodních strategií, zastávek v boxů nebo správa financí, která rozhodne o dalším vývoji našeho vozu. Všechny volby, jež v průběhu sezóny učiníme, budou mít vliv na samotný úspěch našeho týmu. Úkolem bude samozřejmě dostat se až na samotný vrchol. Pokud vás tedy reálný šampionát Formule 1 baví a chtěli byste trochu nahlédnout i pod pokličku samotné správy týmu, může být F1 Manager 2022 tou pravou vstupenkou.

Kromě bližšího představení samotné hry nabízí ukázka i konkrétní datum vydání. F1 Manager 2022 vyjde 30. srpna letošního roku pro PC (Steam a Epic Games Store), Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S. Pokud si titul digitálně předobjednáte, budete se moci do role šéfa týmu vžít o pět dní dříve, tedy 25. srpna.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.