Resident Evil Lék

Netflix představil Resident Evil: Lék

12. 6. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Resident Evil: Lék je inspirovaný slavnou hororovou a herní sérií. Seriál vyjde už 14. 7. tohoto roku a ukáže svět necelých třicet let po objevení T-viru – tedy toho viru, který proměnil skoro celý svět v krvežíznivé zombíky. Seriál má mít navíc pouhých osm epizod, takže uvidíme, jak se s příběhem popasuje, protože poslední film od Netflixu na téma Resident Evil se moc nepodařil.

Byl ale věrnější své herní předloze od Capcomu. V seriálu bychom měli vidět sestry Jade a Billie Weskerovy, které se přestěhují do New Raccoon City. Navíc se budeme moct podívat do dvou časových linií, jedna bude v roce 2022 a druhá v roce 2038. Pro nás je určitě zajímavá ta druhá, kdy na Zemi žije už pouze necelých 15 miliónů obyvatel proti šesti miliardám různých monster nakažených T-virem.

V seriálu uvidíme Lance Reddicka jako Alberta Weskera, mimochodem, blonďatého bělocha zde hraje plešatý Afroameričan (prostě Netflix). Poté uvidíme herečky Sienu Agudong, Tamaru Smart, Adeline Rudolph, Ellu Balinskou a Paolu Nuñez. První čtyři jmenované by měly být hlavními postavami a protočit se v časových liniích seriálu. Uvidíme, třeba tento seriál bude lékem pro celou sérii Resident Evil. Podívejte se také na některé naše recenze filmů a seriálů.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.