Netflix představil Resident Evil: Lék

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Netflix
Resident Evil: Lék je inspirovaný slavnou hororovou a herní sérií. Seriál vyjde už 14. 7. tohoto roku a ukáže svět necelých třicet let po objevení T-viru – tedy toho viru, který proměnil skoro celý svět v krvežíznivé zombíky. Seriál má mít navíc pouhých osm epizod, takže uvidíme, jak se s příběhem popasuje, protože poslední film od Netflixu na téma Resident Evil se moc nepodařil.
Byl ale věrnější své herní předloze od Capcomu. V seriálu bychom měli vidět sestry Jade a Billie Weskerovy, které se přestěhují do New Raccoon City. Navíc se budeme moct podívat do dvou časových linií, jedna bude v roce 2022 a druhá v roce 2038. Pro nás je určitě zajímavá ta druhá, kdy na Zemi žije už pouze necelých 15 miliónů obyvatel proti šesti miliardám různých monster nakažených T-virem.
V seriálu uvidíme Lance Reddicka jako Alberta Weskera, mimochodem, blonďatého bělocha zde hraje plešatý Afroameričan (prostě Netflix). Poté uvidíme herečky Sienu Agudong, Tamaru Smart, Adeline Rudolph, Ellu Balinskou a Paolu Nuñez. První čtyři jmenované by měly být hlavními postavami a protočit se v časových liniích seriálu. Uvidíme, třeba tento seriál bude lékem pro celou sérii Resident Evil.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn