Fall Guys v CS:GO?

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet

Dvěma hráčům se podařilo Battle Royale hru Fall Guys přenést do zcela jiné hry, a to do FPS střílečky Counter Strike: Global Offensive. Tyhle dvě hry jsou sice naprosto odlišné, ale kreativní tvůrci udělali skvělou práci a vznikla z toho velice povedená a zábavná mapa.

Fall Guys v CS:GO - postava
Tvůrci se na Steamu jmenují Teteu a Enrico_srp4. Jejich vytvořená mapa nese název mg_falling_guy, a všichni si ji můžete jednoduše stáhnout na Steamu ve workshopu. Mapa si již získala spousty hráčů, má přes 1500 hodnocení a téměř všechny jsou kladné.
Po připojení na mapu vypadáte jako normální postava z CS:GO, to ale můžete velice rychle změnit. Stačí kliknout na jednu z barevných postav z Fall Guys a v ten moment se v ni proměníte. Tvůrci mapy nabízejí 30 různých miniher. Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou si chcete zahrát, stačí kliknout na „quick play“ a vygeneruje se vám náhodná minihra. Minihry nejsou blíže specifikovány, a tak až po zahrání každé minihry zjistíte, jaké minihry vás baví nejvíce.
Mapa je tvořena pro více hráčů, takže sami si na ní moc neužijete. Pokud ale seženete pár lidí s sebou, zabavíte se na dlouhou dobu. Na mapě si můžete zahrát minihry jako například block party, big race, speed macio, wallhack, invisible war a spoustu dalších. Jak můžete z obrázků vidět, mapa je svým pestře barevným okolím velice podobná hře Fall Guys.
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn