Fall Guys náhled

Fall Guys v CS:GO?

26. 3. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Dvěma hráčům se podařilo Battle Royale hru Fall Guys přenést do zcela jiné hry, a to do FPS střílečky Counter Strike: Global Offensive. Tyhle dvě hry jsou sice naprosto odlišné, ale kreativní tvůrci udělali skvělou práci a vznikla z toho velice povedená a zábavná mapa.

Fall Guys v CS:GO - postava

Tvůrci se na Steamu jmenují Teteu a Enrico_srp4. Jejich vytvořená mapa nese název mg_falling_guy, a všichni si ji můžete jednoduše stáhnout na Steamu ve workshopu. Mapa si již získala spousty hráčů, má přes 1500 hodnocení a téměř všechny jsou kladné.

Po připojení na mapu vypadáte jako normální postava z CS:GO, to ale můžete velice rychle změnit. Stačí kliknout na jednu z barevných postav z Fall Guys a v ten moment se v ni proměníte. Tvůrci mapy nabízejí 30 různých miniher. Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou si chcete zahrát, stačí kliknout na „quick play“ a vygeneruje se vám náhodná minihra. Minihry nejsou blíže specifikovány, a tak až po zahrání každé minihry zjistíte, jaké minihry vás baví nejvíce.

Předchozí
Další
Mapa je tvořena pro více hráčů, takže sami si na ní moc neužijete. Pokud ale seženete pár lidí s sebou, zabavíte se na dlouhou dobu. Na mapě si můžete zahrát minihry jako například block party, big race, speed macio, wallhack, invisible war a spoustu dalších. Jak můžete z obrázků vidět, mapa je svým pestře barevným okolím velice podobná hře Fall Guys.

Tagy:

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.