Fall Guys v CS:GO?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com

Dvěma hráčům se podařilo Battle Royale hru Fall Guys přenést do zcela jiné hry, a to do FPS střílečky Counter Strike: Global Offensive. Tyhle dvě hry jsou sice naprosto odlišné, ale kreativní tvůrci udělali skvělou práci a vznikla z toho velice povedená a zábavná mapa.

Fall Guys v CS:GO - postava
Tvůrci se na Steamu jmenují Teteu a Enrico_srp4. Jejich vytvořená mapa nese název mg_falling_guy, a všichni si ji můžete jednoduše stáhnout na Steamu ve workshopu. Mapa si již získala spousty hráčů, má přes 1500 hodnocení a téměř všechny jsou kladné.
Po připojení na mapu vypadáte jako normální postava z CS:GO, to ale můžete velice rychle změnit. Stačí kliknout na jednu z barevných postav z Fall Guys a v ten moment se v ni proměníte. Tvůrci mapy nabízejí 30 různých miniher. Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou si chcete zahrát, stačí kliknout na „quick play“ a vygeneruje se vám náhodná minihra. Minihry nejsou blíže specifikovány, a tak až po zahrání každé minihry zjistíte, jaké minihry vás baví nejvíce.
Mapa je tvořena pro více hráčů, takže sami si na ní moc neužijete. Pokud ale seženete pár lidí s sebou, zabavíte se na dlouhou dobu. Na mapě si můžete zahrát minihry jako například block party, big race, speed macio, wallhack, invisible war a spoustu dalších. Jak můžete z obrázků vidět, mapa je svým pestře barevným okolím velice podobná hře Fall Guys.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn