Fallout 76 - úvod

Fallout 76 odhaluje nové rozšíření pro rok 2024 

20. 12. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Fallout 76: Inside the Vault z roku 2023 představuje nové rozšíření mapy pro příští rok. Titul od svého vydání zažil vzestupy i pády, s každým rozšířením však přináší hráčům do hry něco nového. V tomto trendu chce nadále pokračovat i v příštím roce. 

Jistě si všichni dobře pamatujete, že titul obsahoval mnoho chyb již na začátku svého vydání. Bethesda však od roku 2019 kromě menších patchů a hotfixů provedla i sedmnáct velkých aktualizací hry. Mezi tyto aktualizace patří například Nuclear Winter (pohled na battle royale) či patch Fallout Worlds. Dále přibyla i rozšíření Wastelanders, Steel Reign a Expeditions: The Pitt. 

Teď se pojďme společně podívat, co by mělo nové rozšíření mapy obsahovat. Týkat se bude oblasti zvané Shenandoah, jež nabízí hráčům jedinečné frakce, úkoly a odměny. Snímek z oblasti, který se nachází v dopise od uměleckého ředitele Jona Rushe, nám ukazuje červený paprsek vycházející z cyklonu. Oblast má několik kopců s vodárenskými věžemi a možná i dalším vaultem s číslem šedesát tři.

Dopis nám už více o rozšíření neprozrazuje, ale i tak se mají hráči příští rok na co těšit. Pro toto rozšíření není zatím uvedeno žádné datum, a tak není jasné, jak pozdě v roce 2024 vyjde. Na začátku příštího roku můžeme očekávat ve Fallout 76 sezónu patnáct, jež by měla probíhat mezi prosincem a březnem a bude obsahovat události Holiday Scorched, výzvu Burning Love a další. 

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.