Choo-Choo Charles – pavouk s lokomotivou

Choo-Choo Charles brzy dorazí na konzole

19. 12. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Je tomu už rok, co si milovníci hororových zážitků mohli vyzkoušet něco vskutku netradičního. Zapomeňte na modifikace do Skyrimu, Choo-Choo Charles je v základu ohavné stvoření s tělem lokomotivy, pavoučíma nohama a děsivým obličejem vražedného klauna se zuby tak ostrými, že by mu je nejen žralok mohl závidět. Ve hře je vaším primárním úkolem jednoduše zlikvidovat toto vraždící monstrum, aniž byste dříve přišli o vlastní život. Takové výzvě doteď mohli čelit pouze hráči na PC, ale tomu je konec. Nezávislé studio Two Star Games nečekaně sdílelo oznámení, že Choo-Choo Charles co nevidět dorazí na všechny konzole. Ať už vlastníte, nebo dostanete pod stromeček v rámci štědrovečerní nadílky Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, nebo PlayStation 5, krvelačný vláček si zahrajete už 21. prosince 2023. Ideální příležitost, jak kreativně počkat na Ježíška, no ne? Ani majitelé Nintenda Switch nebudou opomenuti, ale počkají si asi o měsíc déle, konkrétně do 18. ledna 2024.

Abyste ve hře mohli čelit tak velkému, rychlému a děsivému soupeři, jako je Charles, neobejdete se bez prozkoumávání okolí. Po trati vedoucí kolem tajemného ostrova nebo skrz něj narazíte na několik vystrašených obyvatel, kteří rádi přijmou vaši pomoc při plnění vedlejších aktivit. Odměnou vám bude staré železo a další „poklady“ k vylepšování, opevňování a zkrášlování vlastní lokomotivy. Jakmile seženete dostatek zdrojů a vybavíte se kvalitním střelivem, střetnete se s Charlesem v bitvě, z níž pouze jeden z vás vyvázne živý. Zdá se však, že se na tomto ostrově se děje ještě něco podivnějšího kromě toho, čeho budete svědky.

Choo-Choo Charles vyjde 21. prosince 2023 na Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 nebo PlayStation 5. Na Nintendo Switch Charles dorazí až 18. ledna 2024.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.