Far Cry 6 bude mít pohled ze třetí osoby

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Ubisoft

Far Cry 6 bude obsahovat pohled třetí osoby v cutscénách, táborech a vybraných bojových momentech, potvrdil Ubisoft tento týden v rozhovoru pro GameSpot.

Ve videu můžeme vidět několik akčních momentů z pohledu třetí osoby, zejména při použití jednoho z raketových batohů ve hře. Far Cry 6 se do tohoto pohledu bude nořit častěji, což je výrazný odklon od série, která se po celou svou historii pevně držela pohledu první osoby.

V případě Far Cry 5 bylo přizpůsobení postavy zbytečné, protože hra nikdy nevyužila možnosti ukázat vaši postavu v cutscénách. Ve Far Cry 6 se budete moci procházet po partyzánských táborech v první nebo třetí osobě a prohlížet si své oblečení a vybavení. „V partyzánských táborech si hráči budou moci prohlédnout svou plně upravenou postavu, od batohu až po oblečení,“ poznamenal příběhový režisér Navid Khavari.

Bohužel nemůžete ve třetí osobě projít celou hrou. Khavari poznamenal, že jakmile opustíte tábor, kamera se okamžitě přepne zpět do pohledu první osoby a pohled z té třetí uvidíte pouze při používání batohů ve hře, „aby hráči viděli všechny skvělé efekty batohu a lépe pocítili jeho vliv v akci.“

Far Cry 6 sice přidává pohled třetí osoby, ale bohužel také přichází o základní editor map série. Na rozdíl od dřívějších Khavariho prohlášení bude mít také hodně politických názorů.

Zdroj: Pcgamer

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn