Star Wars Jedi Survivor – úvodka

Finální trailer na Star Wars Jedi: Survivor je tu

10. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Respawn Entertainment společně s Electronic Arts vydali svůj finální trailer s gameplayem pro Star Wars Jedi: Survivor během Star Wars Celebration 2023 tuto neděli. Trailer ukazuje ještě více dovedností mladého Jediho Cala Kestise s lightsaberem, Sílou, wall runningem a rychlým speedrem.

Kromě zábavného gameplaye – Cal ve videu několikrát použije Sílu a hází průzkumníka na letící TIE Fighter v plné rychlosti – vidíme také Coruscant, kam Cal v průběhu hry zamíří (aniž by se vyhnul cestě k císařskému paláci). Na Star Wars Celebration EA potvrdilo, že bývalé hlavní město Republiky bude planetou, kterou hráči mohou navštívit, ale nebude to jednou z her plně otevřených světů.

Co se týče akce, vidíme Cala v boji proti Rancorovi, proti AT-ST, spolupracujícího s Bode Akunou a Merrin v boji, jak kope do droidek a dává starému BD-1 pokárání za nezodpovědné skenování. Star Wars Jedi: Survivor vyjde 28. dubna pro PlayStation 5, Windows PC a Xbox Series X.

Zdroj: ign.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.