Flintlock The Siege of Dawn – úvodka

Flintlock: The Siege of Dawn se bude mstít bohům

17. 3. 2022
Zdroj náhledu: A44 Games

A44 Games je menší nezávislé studio sídlící na Novém Zélandu, jejichž prvním počinem byla v roce 2018 indie soulslike hra Ashen. Studio se nyní vytasilo s oznámením novinky Flintlock: The Siege of Dawn, kterou slibují vydat ještě tento rok na PC a konzole. V tomto akčním RPG v otevřeném světě se budou mísit střelné zbraně s magií a sekerou, což už samo o sobě vypadá jako zajímavý koncept umožňující hráči vytvářet rozmanité kombinace útoků.

Zdroj: A44 Games

Brány říše mrtvých se otevřely. Na povrch se dostala stará božská armáda nemrtvých, kteří začali zabíjet vše živé, co se jim postavilo do cesty. Lidstvo je na pokraji vymření, a tak se vydáte na poslední bitvu s cílem pomstít se a získat zpět vládu nad vlastním světem. Postavte se nejmocnějším ze všech stvoření po boku členky koaliční armády s jejím věrným parťákem Enkim – záhadnou bytostí disponující magickou silou.

Vývojáři slibují velký otevřený svět s různými biomy – od pouští až po podzemní rozvaliny a mnoho dalšího. Soubojový systém má být náročný… hráčům umožní popustit uzdu kreativitě a sestavovat si tak svá vlastní komba vyhovující každému jednotlivci. Obléhání proti bohům se máme dočkat ještě tento rok, ale přesné datum vydání autoři stále tají. Flintlock: The Siege of Dawn vyjde na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.