Forspoken – Athia

Forspoken provádí změny na základě zpětné vazby z demoverze

23. 12. 2022
Zdroj náhledu: Luminous Productions

Během živého vysílání ze slavnostního večera předávání cen The Game Awards 2022 jsme se dočkali mnoha příjemných překvapení, mezi která bezesporu patří hratelná demoverze očekávaného titulu Forspoken. Demo si však mohli vyzkoušet pouze majitelé PlayStationu 5. Vývojáři z Luminous Productions se nyní podělili o detaily ohledně chystaných změn, které do hry chtějí implementovat ještě před oficiálním vydáním 24. ledna 2023… to vše na základě zpětné vazby komunity popisující dojmy právě z dostupné demoverze.

Na Twitteru se objevila zpráva od vývojářů, kteří vyjadřují své nadšení, že se tolik hráčů již podívalo do tajemného světa Athia a vyzkoušelo si, jaké je to být v kůži hlavní hrdinky Frey Holland. Mnoho fanoušků spolu sdílelo své názory a dojmy hned poté, co demoverzí prošli. Další informace se týkají ujištění, že studio Luminous Productions bere zpětnou vazbu skutečně vážně. Forspoken projde řadou úprav a změn týkajících se například zvětšení velikosti písma, přidání možnosti úprav ovládání s přenastavením tlačítek či bude opraven aktuální problém s HDR.

Na tweet již odpovědělo několik uživatelů nezdráhajících se projevit své nadšení či další připomínky k vylepšení. Jak se zdá, vývojáři z Luminous Productions jsou otevření kritice a snaží se komunitě naslouchat, aby si jejich titul všichni užili dosytosti. Díky demoverzím se k těm správným lidem mohou dostat důležité postřehy, na jejichž základě se lze mohou vyhnout případným problémům po vydání. Doufejme tedy, že Forspoken nebude na seznamu herních propadáků a ve zbývajícím čase se podaří vyladit veškeré detaily. Forspoken vychází už za měsíc, konkrétně 24. ledna 2023, na PC a PlayStation 5.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.